«Слуги народа» криками «позор» отреагировали на выступление днепровского волонтера Зинкевич: видео

На заседании Верховной Рады депутаты партии «Слуга народа» освистали выступление нардепа от «Европейской солидарности», днепровского волонтера Яны Зинкевич. Об этом Зинкевич сообщила в Facebook.

Европейская Солидарность выражает возмущение участием народного депутата партии большинства в пропагандистских шоу. Евгений Шевченко показал себя предателем и коллаборационистом. Мне странно отсутствие реакции партии «Слуга народа», представителем которой он является, с опровержениями сказанного и извинениями перед обществом, — заявила Зинкевич в своем выступлении.

В ходе выступления ветерана и добровольца Зинкевич освистали представители партии «Слуга народа». Депутаты кричали ей «Позор». По словам волонтера, «проукраинские» депутаты в президентской партии также есть, но они в меньшинстве.

Виступ Яни Зінкевич у Верховній Раді 29.10.2019

Виступ Яна Зінкевич у Верховній Раді:"Європейська Солідарність" висловлює обурення участю народного депутата партії більшості в пропагандистських шоу. Євген Шевченко показав себе зрадником і колаборантом. Мені дивна відсутність реакції партії "Слуга Народу", представником якої він є, зі спростуваннями сказаного і вибаченнями перед суспільством.На початку ефіру він сказав, що буде говорити від імені української влади і запропонував зустрітись напряму з керівником терористів.Виступ представника влади від імені влади домовлятися з терористами — це державна зрада. Його повинна взяти під варту СБУ, а Верховна Рада має зняти недоторканність.Сподіваюся, у "Слузі народу" пам'ятають, що вони слуги народу України, а не Кремля! І самі ініціюють кримінальну справу проти колаборанта.Натомість, замість того, щоб слідкувати за своїми депутатами, як президент, так і партія "Слуга народу" роблять нападки на нашого депутата Софію Федину.Емоційний виступ Софії Фединої — це словесна реакція захисту ветеранів. І вона висловила те, що звучить в думках мільйонів. Вона має право на цю думку.Розмова Зеленського з ветеранами — це сором.Порада президента іти в армію тим людям, які захищали нас всіх і його в тому числі — абсурд. І мені, дівчині, яка в 18 років вирушила на фронт захищати нашу країну дивно чути це від людини, яка чотири рази ігнорувала повістку в армію.Я бачу, що таке відношення до захисників стає ідеологією влади.

Опубліковано Яна Зінкевич / Yana Zinkevych Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Также читайте: Больше не один за всех: Рада приняла проект о наказании нардепов за «кнопкодавство»

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: