Про нас

На нашому ресурсі ви знайдете тільки найважливіші, найцікавіші, найяскравіші репортажі, інтерв’ю, розслідування та новини Дніпра. Щодня ми видобуваємо, перевіряємо та оформлюємо інформацію для вас.

На сторінках нашого сайту ви знайдете суспільно і соціально важливі новини Дніпра, дізнаєтеся про найрезонансніші події. Ми обов’язково проконтролюємо, як обласні та міські чиновники й депутати витрачають бюджетні кошти. І розповімо вам, якщо є порушення. Читайте наші антикорупційні розслідування, якщо ви хочете знати, що насправді відбувається в Дніпрі. Для нас немає заборонених тем, недоторканних політиків і чиновників. Ми віримо, що разом із вами зможемо, якщо й не перемогти корупцію, то зробити її видимою.

Ми також висвітлюємо найважливіші для міста судові процеси. Наші журналісти — завжди на зв’язку з поліцією та рятувальниками, щоб надати вам найактуальнішу інформацію з місця подій, висвітлити кримінальні новини Дніпра.

На нашому сайті ви також познайомитеся з найбільш важливими рішеннями місцевої влади та дізнаєтеся про те, як реалізовуватимуться в Дніпрі нові законодавчі ініціативи. Також ви знайдете на нашому порталі фінансові та економічні новини Дніпра: інформацію про найбільші оборудки, нові інфраструктурні проєкти, стрибки курсу, ціни, декларації чиновників і депутатів.

Є на нашому порталі й інтерв’ю з цікавими людьми. Шукайте їх у рубриці «Люди». Це бесіди з дніпровськими блогерами, активістами, місцевими зірками. У розмовах із нашими журналістами відомі вам герої розкриються, як ніколи раніше. Вони є і ньюсмейкерами, тому від героїв ми часто отримуємо ексклюзивні та найсвіжіші новини Дніпра.

Також наш портал обов’язково допоможе вам, якщо ви опинилися в складній життєвій ситуації. Ми постійно публікуємо корисні поради від юристів, медиків, рятувальників, колишніх і нинішніх правоохоронців, економічних експертів. «Лайфхаки» від 49000.com.ua — це ті статті, які ви зможете перечитувати постійно, адже вони не застарівають. Саме тому кожна з таких публікацій набирає десятки і сотні тисяч переглядів.

Важлива для нас і екологічна тематика. На нашому ресурсі ви завжди знайдете екологічні новини Дніпра, думки провідних екологів та активістів, які прагнуть зробити наше місто чистішим і придатнішим для життя.

Також пишіть і телефонуйте нам, якщо вважаєте, що володієте інформацією, яка може нас зацікавити.

Наші контакти:

  • (093) 003 07 15.
  • Ми також є в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter.
  • Підпишіться на нас, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини Дніпра.

Обов’язково читайте наш сайт, якщо ви хочете залишатися в курсі останніх подій і знати, що стоїть за кожною з них насправді.

logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх