Конфлікт між сусідами: жителів багатоповерхівок на проспекті Гагаріна не пускають до укриття

Непорозуміння між адміністрацією ЖК з приватною територією та мешканцями будинків, які прилягають до нього. Жителів проспекту Гагаріна на пускають до укриття під час тривоги. Що не поділили сусіди та чи дійшли вони згоди зараз?

У соціальних мережах активно поширюється пост — мешканка одного з будинків по вулиці Гагаріна розповідає про невиправдану байдужість. Жінка разом з дитиною залишилась на вулиці під час повітряної тривоги — за кілька хвилин до того, як пролунали вибухи.
Новий ЖК «Рибінський» на своїй території має паркінг, який використовують як укриття. Проте, його охоронець зачинив перед родиною двері.

Ксенія, дніпрянка, мешканка будинку пр. Гагаріна,120: «На початку лютого, коли розпочалась повномасштабна війна, нам дозволили туди приходити. Це була обопільна згода адміністрації й прилеглих будинків, тому що людей дуже багато, дітей дуже багато. Облаштовано все нами, мешканцями цих домівок. Тобто було місце, де нам сидіти. Ми не вели себе якось некультурно або щось собі дозволяли. Ми приходили туди лише в тривогу. Так, ми приходили вночі, тому що тривога в нас дозволу не питає».

ЖК «Рибінський» без попередження відмовився надавати своїм сусідам укриття. Мешканці прилеглих будинків кажуть: пояснення адміністрації ЖК — безглузді.

Ксенія, дніпрянка, мешканка будинку пр. Гагаріна,120: «Виявилось, що адміністрації багато чого не подобається. Нібито були сварки між нашими мешканцями будинку й мешканцями ЖК. Нібито вкрали плед, воду». 

Жителі зібрались біля воріт паркінгу, аби отримати відповіді та спробувати знайти компроміс. Адміністрація ЖК на діалог, певно, не була налаштована. Та все ж нам вдалось поспілкуватись з представниками.
Голова обслуговуючого кооперативу ЖК «Рибінський», Наталія, провела нашу знімальну групу до паркінгу, аби розповісти свою правду.

Наталія, голова обслуговуючого кооперативу ЖК «Рибінський»: «Вони звертаються з проханням знаходитись у паркінгу під час повітряної тривоги. Ми дозволили з надією на те, що люди зорганізуються й облаштують у своїх будинках підвальні приміщення, як це роблять багато домівок у місті. Це було абсолютно тимчасове явище. Що вони зробили? Вони перетворили наш паркінг у місце, де можна сходити в туалет. Більш того, вони почали хамити й нецензурною мовою звертатись до наших мешканців, тому що вони могли сісти на ті місця, які наші мешканці облаштували для себе».

Наталія відмічає: були випадки, коли зникали особисті речі мешканців житлового комплексу.
Кожне місце в паркінгу — приватна власність, за яку мешканці ЖК «Рибінський» сплачують податки.
І кожен з них, зі слів адміністраторки, не бажав більше бачити «невихованих» сусідів під час тривоги.

Жителі прилеглих будинків запевняють: не облаштували підвали через те, що не вважають їхнє приміщення безпечними й надійними. А ще не бажають витрачати кошти на організацію власного сховища.

Ольга, дніпрянка, мешканка будинку пр. Гагаріна,122: «Я у шоці, чесно кажучи. В мене двоє дітей, і мені часто по роботі доводиться відлучатися з дому на пару годин. Діти знають, в них зібрані рюкзаки, в разі обстрілу вони збираються і йдуть до паркінгу. Тепер куди їм йти – я не знаю». 

Хто прав, а хто винен? Чи можливий компроміс? Питання відкриті.

За матеріалами ДніпроTV.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: