Керівництво НАУ створило схему з приватизації службових квартир

У Києві нехтуючи вимогами чинного законодавства, керівництво НАУ вивело зі складу навчального закладу 32 квартири з оцінною вартістю 26,4 млн грн, які надалі приватизувалися. Про це повідомляє 49000 з посиланням на ДАСУ.

Зафіксовано 10 фактів, де було застосовано схему, за якою людина зараховувалася на роботу в НАУ двірником, отримувала в першочерговому порядку службове житло, не маючи документів, які б обґрунтовували таку потребу, і надалі – упродовж одного-двох років – приватизувала квартиру, після чого звільнялася. Окремі квартири із цих 10 були продані майже відразу після приватизації.

Наприклад один з випадків із схеми, де на посаду прибиральниці 05 квітня 2021 року призначено громадянку А. Через місяць, 18 травня 2021 року, її переведено на посаду двірника. Вже на наступний день вона отримує довідку-висновок про важливість цих трудових відносин для забезпечення нормальної діяльності університету. Далі через 75 днів після працевлаштування Житловою комісією НАУ ухвалено рішення про надання громадянці А. службового приміщення – двокімнатної квартири загальною площею 67,2 кв. м у будинку на вул. Михайла Донця.

На підставі рішення Житлової комісії НАУ, клопотання ректора університету, розпорядження Солом’янської РДА у місті Києві вказану квартиру виведено зі складу службових.

Громадянка А. 12 серпня 2022 року отримала від Житлової комісії НАУ згоду на приватизацію житла, яка і була приватизована 10 жовтня 2023 року. А 13 жовтня 2023 року громадянка «за власним бажанням» звільнилася з роботи в університеті. Отже, процес виведення службового житла і його подальша приватизація загалом тривав приблизно півтора року.

На столичному ринку нерухомості квартири такого метражу на вул. Михайла Донця коштують в середньому 130 тис. доларів США. Крім того, ревізією встановлено, що громадянка А. за період роботи двірником НАУ отримала заробітної плати на суму 875,7 тис. грн.

Загалом ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного авіаційного університету виявлено порушень на суму 114,1 млн грн. З них порушень, що призвели до втрат, матеріальної шкоди та збитків – на суму понад 103,4 млн гривень.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що суддя з Херсонщини проведе 5,5 років у тюрмі за хабар.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: