Я вірю батьку. Донька чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 16-річної Лізи у П’ятихатках, розповіла про тата

Ми не знаємо, де наш батько, а грошей на адвоката у нас немає, — із сльозами каже 17-річна Катя (ім’я дівчини ми змінили), донька чоловіка, якого підозрюють у вбивстві школярки Лізи у П’ятихатках. Загибла дівчина — не лише ровесниця доньки підозрюваного, а й її подруга. Останного разу дівчата бачилися за кілька днів до смерті Лізи. Журналісту Дніпровської панорами вдалося поспілкуватися із родиною затриманного.

Підозрюваний у згвалтуванні та вбивстві школярки — 46-річний Стас, батько п’ятьох дітей. Окрім старшої 17-річної Каті, яка у цьому році вступила до училища, у нього ще три сина та донька. Їхнім вихованням більше займається бабуся — мати батька, оскільки сам він їздив по заробітках, щоб утримувати велику родину. У П’ятихатках з роботою завжди було важко. Про свою маму діти майже нічого не знають — багато років тому її позбавили батьківських прав, вона опинилася за гратами, а після звільнення своїми доньками та синами не цікавилася. А дитячі спогади про маму у дітей не найкращі.

У Стаса теж є кримінальне минуле, у 17 років він був засуджений за крадіжку. Його знайомі кажуть, що після цього проблем із законом у чоловіка не було.

Він навіть не пив й не палив. Постійно дітьми займався. Я знаю цю родину й мені не вірится, що він міг кинути своїх дітей на призволяще таким вчинком  А зараз його мати й діти навіть не знають, де він знаходиться й коли та де той суд був, де його заарештували, — каже місцева жителька Наталка.

Затримання Стаса — зараз тема номер один для обговорювання у П’ятихатках. Люди сперечаються про його причетнісь до злочину. Багато хто не вірить, що Стас — вбивця.

Нашого батька знають всі П’ятихатки і ніхто про нього нічого поганого не може сказати. Він завжди намагався заробляти, бо нас же п’ятеро у нього. Ми з ним разом дрова продавали. Він завжди робив нам якісь подаруночки, обнімав, цілував, любив нас. Та всі сусіди та знайомі не вірять, що батько міг таке зробити з Лізою, — каже Катя.

За три тижні до вбивства Лізи Стас повернувся з Німеччини, куди він разом із другою дружиною вивіз своїх дітей, як біженців від війни. У особистому житті стався розлад та чоловік вирішив повернутися додому. Він оселився у своєму будинку, куди ще на початку війни пустив жити літню родину біженців з Донбасу. А дітей забрала до себе бабуся.

Після повернення батько був не у настрої, оскільки грошей на родину не вистачало, він міркував, куди можна поїхати, щоб заробити. Він нервував й молився вночі, коли не міг заснути, — розповідає Катя.

Дівчина згадує, що не помітила у поведінці батька нічого особливого після того, як стало відомо про вбивство Лізи. Стас опинився серед кількох сотен чоловіків, яких правоохоронці перевіряли на причетність до злочину.

Батько спокійно пішов до поліції, спокійно здав те ДНК. Він був такий, як завжди. Ці три тижні він був спокійний. У той день, коли його затримали, він як раз зателефонував нашій бабусі — був у доброму настрої, питав, чи зробили діти уроки. І у трубку бабуся почула, що до батька хтось підійшов, у нього з рук випав телефон. У нього дома був обшук, вилучили його кросівки, які ми в Німеччині купили. Всі казали, що вбивця був у білих кросівках (таке враження склалося після оприлюднення відео з камер спостереження — ред.), а у батька вони сині. В поліції кажуть, що ДНК робили тричі та воно співпадає на 100 відсотків. Я не знаю, як так може бути. Я вірю батькові, він нас дуже любить, — стверджує Уатя.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: