В Днепре рейдеры захватили рынок

В Днепре полицейские задержали мужчину, которого подозревают в рейдерстве и отъеме рынка у владельца. Об этом сообщили в пресс-службе полиции Днепропетровской области.

По данным правоохранителей, 58-летний фигурант организовал схему захвата рынка в Днепре и привлек к своему плану других людей. Государственный регистратор по поддельным документам провел незаконную регистрацию в Государственном реестре юридических лиц, в результате чего сменил владельца и руководителя рынка.

В 2018 году нарушитель лишил законного владельца прав на объект. По данным полиции, кроме подделки документов, мужчина с помощью нанятых людей провел силовой захват рынка.

Следователи обыскали административное здание рынка, дом подозреваемого и места проживания и работы государственного регистратора. Полицейские изъяли документы и электронные носители информации, которые могут быть доказательствами в суде.

Следователи вручили фигуранту сообщение о подозрении в противоправном завладении имуществом предприятия. Ему грозит до 10 лет лишения свободы с конфискацией имущества. Рынок вернули законному владельцу.

Слідчі Дніпропетровської області затримали підозрюваного у рейдерському захопленні ринку.Як встановили поліцейські, 58-річний фігурант організував схему захоплення ринку у м. Дніпро та залучив до свого плану інших осіб.Державний реєстратор за підробленими документами провів незаконні реєстраційні дії у Державному реєстрі юридичних осіб, в результаті чого змінив власника і керівника ринку. У такий спосіб у 2018 році зловмисник позбавив законного власника майнових прав на об’єкт. Крім підробки документів, чоловік за допомогою найнятих людей здійснив силове захоплення ринку.29 вересня слідчі ГУНП в Дніпропетровській області спільно із працівниками УСР в Дніпропетровській області та прокуратурою провели обшуки в адміністративній будівлі ринку, у будинку підозрюваного та місцем мешкання і роботи державного реєстратора. Поліцейські вилучили документацію та електронні носії з інформацією, що можуть бути доказами у суді.Слідчі вручили фігуранту повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації). Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Наразі ринок повернули законному власнику. Тривають слідчі заходи для встановлення всіх співучасників злочину.#поліція #новини Юрий Небесский Анна Старчевская (Старчевська Ганна)

Опубліковано Поліція Дніпропетровської області Середа, 30 вересня 2020 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: