Відомих українців обурили чутки про можливе позбавлення громадянства Геннадія Корбана

Вчора в УП був опублікований матервал про таємний указ президента і можливе позбавлення громадянства деяких осіб, серед яких чомусь опинився і керівник дніпропетровського обласного Штабу територіальної оборони Геннадій Корбан. Своє обурення цим фактом висловили багато відомих українців, яким не з чуток відомо про величезну і непересічну роль Геннадія Корбана в обороні України.

Серед відомих українців, які стали на захист Геннадія Корбана від несправедливого і абсолютно безглуздого процесу, запущеного з боку Офіса Президента став і політичний оглядач та в минулому конструктор КБ «Південне» Олександр Кочетков. Свою думку він висловив на своїй сторінці в Facebook.

Це публічна погроза та попередження Геннадію. На мові нашої влади, якій на Конституцію начхувати спочатку, це звучить так: «Корбан із Філатовим, перестаньте виникати і не заважайте нам отримувати кайф від нами ж вигаданої величі». Загроза, яка навряд чи буде виконана, але від цього вона не стає менш цинічною та небезпечною.

Дії, коли на догоду амбіціям і по наущенню намагаються позбутися ефективних людей, що працюють на країну, у мирний час є кричущою безглуздістю. У воєнний час — це у чистому вигляді допомога ворогові. Президент Зеленський начебто почав чистити своє оточення, то може і з ворогами місцевого самоврядування заразом розбереться?, — говорить Кочетков.

Крім того, своє здивування всим, що відбувається і обурення висловив офіцер ЗСУ Мирослав Гай:

Я не знаю хто такий Коломойський та Рабінович. Ця шобла мене не цікавить. Але я побачив хто такий Геннадій Корбан. Це він, один з тих, хто взяв на себе оборону Дніпра і встав на захист області. Це Корбан і команда організувавали з 24 го лютого загальний штаб області і здійснювали забезпечення усіх силових струтур, їх взаємодію та координацію з сусідніми областями для протидії агресору, коли на Банковій слухавку не брали. Це Корбан побудував загальний штаб, якому позаздрив би Пентагон. Це Корбан вклав мільйони долларів в підтримку оборони області. Це Корбан організував бізнес та ресурси області, на підтримку ЗСУ, ТРО, добровольців для відсічі атак росіян на їх напрямку. І тепер у нього хочуть забрати громадянство України та ставлять в один ряд з непотрібом на зразок Рабіновича і Коломойського? В чергу мразі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: