«Удар по єдності нашого народу»: Дмитро Ярош про можливе позбавлення громадянства Геннадія Корбана

Радник головнокомандувача Збройних сил України Дмитро Ярош висловив занепокоєння щодо можливого позбавлення громадянства керівника обласного Штабу територіальної оборони Геннадія Корбана. Про це він повідомив на власній сторінці в Facebook.

За словами радника головнокомандувача Збройних сил України та колишнього лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша, його щиро здивували чутки про можливе позбавлення громадянства керівника дніпровського обласного Штабу територіальної оборони Геннадія Корбана.

Якщо це правда, то такі дії — удар по єдності нашого народу у протистоянні російській агресії та по обороноздатності Січеславськоі області… Якщо це ворожий «вкид», то вони знають як можна дестабілізувати ситуацію та розділяти патріотів України… отже, треба робити висновки, — прокоментував чутки Дмитро Ярош.

Крім того, Дмитро Ярош звернувся до Президента України Володимира Зеленського, зазначивши, що розраховує на його прагнення перемогти у війні проти російських загарбників.

Нагадаємо, незрозумілі чутки про можливе позбавлення громадянства сумнозвісного олігарха Ігоря Коломойського, співголову забороненої в березні 2022 року проросійської партії ОПЗЖ Вадима Рабіновича та очільника територіальної оборони Дніпропетровської області Геннадія Корбана з’явились в матеріалі «Української Правди» раніше, 20 липня. Жодних конкретних джерел інформації в УП не надали, лише повідомили, що їм про це розповіли «співрозмовники» в правоохоронних органах, Офісі Президента і в партії «Слуга народу». За словами редакції «Української Правди», відповідний указ про позбавлення громадянства має підписати Президент України Володимир Зеленський. Проте, жодного підтвердження опублікованої ними інформації вони не надали.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: