Переплата при закупівлі електроенергії майже 12 млн гривень: посадовиці КП “Київміськсвітло” повідомлено про підозру

У столиці начальниці одного з відділів комунального підприємства “Київміськсвітло” повідомлено про підозру у службовій недбалості при закупівлі електроенергії, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Йдеться про закупівлю електроенергії за цінами вище ринкових, що призвело до переплати майже 12 мільйонів гривень з бюджету Києва. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Встановлено, що у період грудня 2021 року начальниця одного з відділів КП “Київміськсвітло” згідно своїх посадових обов’язків мала визначити очікувану вартість електроенергії, яку будуть застосовувати при процедурі закупівлі. Але жінка не здійснила належного моніторингу цін. Це призвело до закупівлі електроенергії комунальним підприємством за ціною, значно вищою за ринкову. Загальна сума угоди становила 46 млн гривень.

Було проведено низку товарознавчих та економічних експертиз, якими встановлено нанесення збитків місцевому бюджету Києва в особі КП “Київміськсвітло” в сумі майже 12 млн гривень.

Наразі готуються клопотання про обрання підозрюваній посадовиці КП запобіжного заходу. Слідство у кримінальному провадженні триває. Також встановлюється причетність до вчиненого злочину службових осіб приватного товариства – постачальника електричної енергії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Харкові КП “Міськсвітло” замовило проводи на третину дорожче від ринку і колег з інших міст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: