Ситуація з водою та теплом у Дніпрі: інформація від міської ради станом на ранок 16 січня

Ситуація в енергетичній системі країни складна. 12 ракетний удар ворога по об’єктах критичної інфраструктури призвів до скорочення виробництва електроенергії та збільшення дефіциту в енергосистемі.

Зменшено ліміти споживання по всім областям. Якщо їх буде перевищено застосовуватимуться аварійні відключення. Про це повідомили в Укренерго.

Нагадаємо, що рішення про обмеження приймаються диспетчерами «Укренерго» у режимі реального часу, тому ситуація може миттєво змінюватися.

Наразі у Дніпрі станом на 06:00 приватними енергопостачальними компаніями застосовуються і екстрені відключення, і планові погодинні.

Зараз застосовуються відключення споживачів ІІІ черги згідно з затвердженим графіком.
Про це йдеться на сайтах ДТЕК та ЦЕК.

Графіки стабілізаційних відключень, які були складені раніше не діють – повідомляють комерційні енергетичні компанії.

Прохання до всіх розумно споживати електроенергію, вмикати електроприлади почергово і лише за необхідності. Це допоможе мінімізувати навантаження на енергосистему України та повернутися до стабілізаційних графіків відключення.

Як тільки енергетичні компанії повернуться до стабілізаційних відключень Вам у нагоді стануть графіки погодинних планових відключень, з якими можна познайомитися на сайтах комерційних компаній:

— якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns;

— якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html.

Інформацію про знеструмлення та роботу котелень, а також підвищувальних насосних станцій будемо надавати протягом дня.

Зазначимо, що всі комунальні служби міста з 14 січня задіяні у ліквідації наслідків ворожої атаки, у тому числі співробітники тепло- та водопостачальних підприємств.

Однак, вони продовжують тримати і комунальний фронт.

Минулої доби наші комунальники встигали пильнувати і за роботою котелень, тепло-розподільчих пунктів(ТРП), підвищувальних насосних станцій (ПНС) і налагоджували їх роботу після відключень/включень живлення приватними енергетичними компаніями.

Крім того, тепловики відпрацювали аварійну ситуацію по пр. Гальченко, 4. Районна котельня на пр. Б. Хмельницького запущена і подає тепло містянам.

Оперативно усунули витік носія по вул. Г. Пушкіна, 26, 1-й під‘їзд і також відновили подачу тепла жителям будинку.

Роботи по вул. Магомаєва , 1а будуть продовжені сьогодні обслуговуючою організацією.

Працівники КП «Дніпроводоканал» за минулу добу усунули 17 засмічень на мережах водовідведення та усунули 18 засмічень на мережах водопостачання. Серед ключових:

— по вул. Ударників, 54, Д-500 мм із землі,
— по вул. Савкіна, 6, Д-300 мм з колодця.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Це допомагає їм оперативно та якісно проводити як аварійні, так і поточні ремонти на мережах водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Усі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада, попри всі труднощі, що маємо внаслідок ворожої атаки по місту, тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Громадська рада інформує.

Світло, вода, тепло в Дніпрі.
Незважаючи на страшну трагедію і зосередження на допомозі потерпілим, місто продовжує допомагати людям із повсякденними аварійними ситуаціями.

Так, сьогодні було оброблено 164 звернення, які надійшли у Телеграм-канал Геннадія Корбана. Найбільша кількість із них стосувалися світла (108).

Світло:
Індустріальний район, вулиці Всеволода Нестайка, Далекосхідна, Травнева та інші. Після аварії на ТП світло продовжує зникати через велике навантаження на мережу. Наразі аварійна бригада продовжує розподіляти навантаження. Світло повернуто. Дякуємо ДТЕК.

Проспект Поля, 58-а: періодично горять проводи. Світло повернуто, навантаження за можливістю розподілили.

Вул. Паралельна, 2: періодично вибиває фазу. Станом на зараз світло є, але проблема може повторюватися.

Проспект Петра Калнишевського, 19. Запах горілої проводки у під’їзді. Наразі заявник на дзвінки не відповідає, звернення взято в роботу аварійною бригадою.

Тепло:
Боброва, 5: систему розповітрено, тепло повернуто. Що стосується заміни труб у будинку, до цього питання є сенс повернутися після закінчення опалювального сезону.

Гладкова 5, 11, 20, 47: через аварійні роботи на магістральному трубопроводі зупинено котельню на Богдана Хмельницького, після закінчення робіт котельню запустять.

Данила Галицького, 18: 13 січня проводилися аварійні роботи на тепломережі, сьогодні – роботи з ремонту і відновлення елеваторного вузла системи опалення будинку. Тепло повернуто.

Криворізька 22-б: 14 січня у котельні на вулиці Нацгвардії проводилися роботи з налагодження автоматики. Тепло повернуто.

Робоча, 83: 14 січня у котельні на вулиці Нацгвардії проводилися роботи з налагодження автоматики. Тепло повернуто. Дякуємо КП Теплоенерго.

Залишайте свої заявки на вирішення комунальних проблем за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: