У Харкові КП “Міськсвітло” замовило проводи на третину дорожче від ринку і колег з інших міст

Комунальне підприємство “Міськсвітло” Харківської міської ради 5 червня за результатами тендеру замовило у ТОВ “Компанія “Вестдевелопмент” кабелів і проводів на 5,91 млн грн. Однак ціни, за якими “Міськсвітло” купує цю продукцію, на третину вищі, ніж у відкритих джерелах і на тендерах інших замовників. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Наші Гроші.

У 2024 році протягом п’яти робочих днів після заявки поставлять кабелі та проводи. Їх оплачуватимуть протягом місяця після поставки. Але ціни на ці матеріали у середньому на третину вищі від цін у відкритих джерелах і на тендерах інших замовників.

Більшість коштів 5,3 млн грн іде на алюмінієві самонесучі проводи AsXSn виробництва ТОВ “Торговий дім “Інтерелектро Україна” (Чернігівська область).

Крупний постачальник кабельно-провідникової продукції “Укрпровід” у квітневому прайс-листі такі проводи на третину дешевше. Однак це ціни без доставки.

Натомість на інших тендерах вдалось знайти закупівлі з подібними умовами по доставці. У травні вінницьке “Міськсвітло”проводи AsXSn 4х16 і 4х25 від того ж виробника на третину дешевше. Тоді ж полтавське “Міськсвітло” замовило проводи AsXSn 4х16 і 4х25 київського виробника ТОВ “Європан” теж на третину дешевше.

Таким чином харківська тендерна документація цих проводів перевищує інші прайси та закупівлі на 35%. Відповідно, маржа по цим двом видам проводу може скласти близько 2 млн грн.

Слід зауважити, що “Компанія “Вестдевелопмент” отримала підряд без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що “Київавтодор” оголосив тендер на ремонт мосту Метро за 2 мільярди гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: