Мер Івано-Франківська призначив відповідальним за корупцію у міськраді колишнього міліціонера

Мер Івано-Франківська Руслан Мірцінків призначив відповідальним за корупцію у міські раді колишнього міліціонера, щодо якого у 2015 році було розпочато люстраційну перевірку. Але результати цієї перевірки відсутні в публічному доступі.  Очільником новоствореного сектора з питань запобігання та виявлення корупції Івано-Франківської міської ради призначено Олександра Петруніна.  Про це повідомляє 49000 із посиланням на інтернет-видання galka.if.ua.

Новопризначений борець з корупційними проявами у Івано-Франківській міськраді Петрунін працював начальником відділу слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області, а з 2017 року спеціалістом відділу управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.

До створення Національної поліції Петрунін працював в структурі управління Міністерства внутрішніх справ в Івано-Франківській області та досі є членом ліквідаційної комісії цієї структури.

Відомо, що у вересні 2015 року щодо нього було розпочато люстраційну перевірку. Але результати такої перевірки відсутні в публічному доступі.

За даними декларації кандидата на посаду у 2022 році екс-міліціонер та діючий поліцейській Олександр Петрунін отримав 139 487 грн пенсії, 245 431 грн зарплати, 48 269 грн допомоги по безробіттю, а також 245 600 грн за продаж нерухомого майна. У власності родини дві квартири в Івано-Франківську та земельна ділянка у Колодіївці. Транспортних засобів родина не має.

Нагадаємо, раніше ми повдомляли про те, що слідчий з Житомирської області привласнив пів мільйона гривень, які вилучив у наркоторговця як речовий доказ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: