«Стадіон залишиться стадіоном»: на легендарний «Авангард» чекає реконструкція

Легендарний «Авангард» реконструюють? Питання досі відкрите, але місцеві впевнені, їм потрібен новий та якісний стадіон. У цього поля багата спортивна історія, яка обов’язково матиме продовження. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Це занедбане та старе поле колись було легендарним стадіоном та перлиною ж/м Придніпровськ. Мова про «Авангард», який був спортивною базою багатьох легендарних команд. Також на ньому зростав та тренувався сам Лобановський. Та наразі грати на ньому – небезпечно.

Павло Шевченко, дитячий футбольний тренер: «Там ніхто не грає, діти не тренуються. Воно занедбане».

Місцеві кажуть, що дуже б хотіли замість руїни бачити новий та якісний стадіон.

Марина, мешканка ж/м Придніпровськ: «Я знаю, що тут раніше грали у футбол різні команди. Тому так, це дуже важливо, оскільки спортивне життя в Придніпровську є, воно досить потужне. Але нормального місця, де можна займатися, в нас, можна сказати, немає».

Євген, мешканець ж/м Придніпровськ: «Важливо, я думаю, важливо. Бо тут багато молоді і зовсім немає де, крім цього стадіону, тренуватися».

Наталя, мешканка ж/м Придніпровськ: «Я вважаю, якщо знайшлась людина, яка бажає відродити, яка може вкласти кошти, то за це треба хапатися».

Спортсмени вважають, що з урахуванням історії цього місця, тут має бути потужна футбольна база. Фахівці з міськради запевняють: цільове призначення «Авангарду» навіть не обговорюється.

Юрій Федько, голова Лівобережної адміністрації ДМР: «Стадіон залишається стадіоном. Стадіон повинен бути, як місце для занять спортом для спортсменів. Та для соціально незахищених мешканців має бути відкритий доступ. І я прикладу усіх зусиль, які від мене залежать, як від депутата, для того, щоб це відстояти. Бо в цьому зацікавлені всі мешканці району».

Втім, є невелика група людей, які проти реконструкції стадіону. На знак протесту вони фарбували руїни на вході до «Авангарду» та підбурювали дніпрян до акцій протесту. А один з молодиків навіть записав відео на фоні понівеченого російської ракетою будинку на Перемозі, звинувативши владу у нібито захопленні землі.

Відверто неправдиву інформацію помітили навіть у спільноті противників реконструкції. Та заради хайпу – навіть на трагедії – зволіли промовчати.

Натомість спортивна спільнота Дніпра чекає на появу нового повноцінного майданчика. «Авангард» має повертатися у професійну лігу.

Павло Шевченко, дитячий футбольний тренер: «Я знаю, що ходять розмови стосовно футбольного центру або шукаються інвестори на це місце. І тут може бути не лише одне поле, а побудувати якісь менші майданчики, іншого формату поля для різних категорій і вікових груп. Можна ж грати і в інші формати. Бо зараз в нас в місті не вистачає футбольних полів».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: