Виплати переселенцям у Дніпрі: що змінилось у цьому році та кому продовжать

Державна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) призначається на один 6-місячний термін. Тим, хто отримував її до 1 серпня 2023 року, виплати автоматично продовжені ще на шість місяців, тобто до 31 січня 2024 року. ВПО, які звернулися за призначенням такої допомоги вперше після 1 серпня 2023 року, вона також призначається на 6 місяців. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Дніпровську міську раду.

З 1 грудня 2023 року для продовження виплат державної допомоги ВПО необхідно працевлаштуватися на роботу упродовж трьох місяців або зареєструватися у Центрі зайнятості як шукач роботи. Якщо людина цього не зробила, втрачає право на її отримання через три місяці.

У Прозорому офісі можна як оформити згадану державну допомогу, так і звернутися до Центру зайнятості, представники якого теж тут консультують.

Певні категорії ВПО мають право на призначення державної допомоги на повторний шестимісячний термін, якщо середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача такої допомоги менший, ніж 4 прожиткових мінімуми. У такому разі допомога буде продовжена автоматично без додаткового звернення.

Йдеться про осіб, які доглядають за дитиною віком до 6 років, за хворою дитиною; у кого в родині більше ніж три дитини до 18 років; інваліди I та II категорії; ті, хто доглядають за особами з інвалідністю або надають соціальні послуги.

У Дніпрі після реєстрації в центрі зайнятості ВПО може отримати сертифікат на навчання та пройти підготовку чи перепідготовку на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти за 12 робітничими професіями: водій навантажувача, електрогазозварник, оператор котельні, касир у банку, контролер-касир, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення тощо. Також ВПО можуть брати участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: