Зеленський повідомив, коли підвищать стипендії

Відповідне завдання розглядає уряд.

В Уряді опрацьовують відповідне доручення щодо підвищення студентських стипендій. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час зустрічі зі студентами Маріупольського державного університету.

«Щодо стипендій – таке завдання в уряду є. Ми це обговорювали з Міністерством. Ми попрацюємо над тим, щоб збільшити наступного року обсяг стипендій», – сказав Зеленський, інформує його пресслужба.

Він зазначив, що питання підвищення стипендій дуже непросте, і в держави є маса інших фінансових зобов’язань, які необхідно вирішити негайно, і є витрати, які не можна скорочувати.

Відповідаючи на запитання студентів про стимули для повернення українців, зокрема молоді, з-за кордону, Зеленський зазначив, що для цього насамперед важливі питання безпеки та створення нових робочих місць із гідними умовами для роботи, і над цим сьогодні працює наша держава.

Нагадаємо, з 1 січня 2023 року розмір стипендії складає близько 2 тис. грн — для бакалаврів та магістрів, та 1500 грн для студентів технікумів та ліцеїв. Студенти професійних технічних училищ отримують стипендію в розмірі 1 250 грн.

За матеріалами ZN.UA

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: