З Німеччини екстрадовано податківця, який “допоміг” підприємцю уникнути сплати мільйонного податку

Німеччина видала Україні колишнього заступника керівника управління податкової служби Полтавщини, який понад два роки переховувався від правосуддя. Його підозрюють у пособництві зловживанню службовим становищем та службовому підробленні, вчинених організованою групою. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, у підозрюваний, разом з колегами, ініціював позапланову перевірку полтавського підприємця. Вони сфальсифікували акт перевірки та внесли до нього неправдиві відомості. В результаті, підприємець уникнув сплати майже 1,3 мільйона гривень податків.

Дізнавшись про розслідування, посадовець втік з України. У серпні 2023 року його оголосили в міжнародний розшук.

У грудні 2024 року правоохоронні органи Німеччини затримали підозрюваного та передали в Україну. 3 березня 2025 року на міжнародному пункті пропуску “Краківець” Львівської області співробітники Нацполіції України передали підозрюваного слідчим ДБР, які склали процесуальні документи щодо його затримання.

Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що заступник керівника районної податкової на Київщині вимагав хабарі у підприємців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2025, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: