Які проїзні документи діють в Дніпровському електротранспорті

Після подорожчання вартості проїзду в автобусах та маршрутних таксі, велика кількість містян пересіла на електротранспорт. Щоб заощадити гроші, пасажирам пропонують придбати проїзні квитки. Про це йдеться в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

У Дніпрі великою популярністю користується електротранспорт. В ньому є купа привілеїв: ціна — 8 гривень, транспорт курсує за графіком, а сплачувати за проїзд можна карткою за допомогою QR-коду. Щоб перевірити, чи не їздять пасажири «зайцями» — вирушаємо на перевірку разом з контролерами.

У перші п’ять місяців повномасштабного вторгнення росії контролери не штрафували містян, а лише проводили роз’яснювальні роботи. Вже з 19-го липня за безквитковий проїзд почали штрафувати. За цей період накладено близько 90 (дев’яноста) штрафів.

«Контролери екіпіровані наші в міському транспорті в бордові жилети, мають нагрудні відеокамери, жетони та службові посвідчення. Камери потрібні для уникнення конфліктів під час роботи контролера на лінії, — розказав Сергій Подсєвакін, начальник відділу контролю за оплатою проїзду КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради. — У законодавчому плані контролери працюють у рамках статті кодексу України про правопорушення, а саме 135 – безквитковий проїзд в громадському транспорті».

За проїзд зайцем доведеться заплатити в двадцятикратному розмірі, а це – 160 гривень. Усі отримані кошти перераховуються до бюджету міста. Втім, пасажири електротранспорту можуть економити, придбавши проїзні квитки на трамвай, тролейбус чи метро. Є проїзні на день, тиждень чи декілька місяців — їх можна придбати на диспетчерських станціях.

«Одночасно з разовим проїзним, у нас існує велика лінійка проїзних квитків. Це квитки, як на одну добу – 20 гривень, на один тиждень, а також на 1, 2 та 3 місяці», — пояснює Володимир Сусленков, заступник директора КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради.

Також у Дніпрі вже два роки діють пільгові студентські та учнівські квитки. Учні можуть їздити на автобусних маршрутах зі знижкою у 25%, і безкоштовно – в електротранспорті. Цьогоріч мали бути перевипущені учнівські квитки, але було запроваджено тимчасову голограму-наліпку, яка кріпиться на учнівський квиток.

«І у цьому році було вирішено питання … на учнівський квиток», — Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міськради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: