На Дніпропетровщині щотижня фіксують зростання на 10 % рівня захворюваності на коронавірус

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Дніпропетровщині стабільна і спокійна. Водночас лікарі починають реєструвати зростання як загального рівня захворюваності, так і кількості пацієнтів, які госпіталізуються в стаціонари. Загалом в області на коронавірус захворіло понад 319 тис. осіб, померло — 9 тис. 903 людини. Про це повідомляють в ДніпроОВА.

«За минулий день маємо 20 нових випадків захворювання. На сьогодні активних хворих по області — 192 особи, з них 112 лікуються у стаціонарах, 107 пацієнтів мають пневмонію, одна людина на апараті ШВЛ у вкрай тяжкому стані», — розповіла під час брифінгу 2 серпня заступниця директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОВА Тетяна Квітницька.

За її словами, для стаціонарної допомоги хворим на коронавірус підготовлено 2 755 ліжок. Це 43 заклади охорони здоров’я. Усі ліжка забезпечені киснем. В наявності і противірусні ліки та усе необхідне для надання інтенсивної терапії, проведення реанімаційних заходів. На сьогодні ліжка завантажені на 6-7%:

«Загалом щотижня фіксуємо зростання на 10 % рівня захворюваності на коронавірус. Для своєчасної діагностики COVID-19 маємо вдосталь ПЛР-тестів, експрес-тестів. Своєчасне виявлення хвороби та її лікування може запобігти ускладненням. Тому при перших ознаках недруги необхідно одразу звертатися до сімейних лікарів».

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОВА також додала, що на сьогодні у Дніпропетровській області проти COVID-19 вакциновано майже 60 % населення:

«При високому рівні щеплення (понад 97 %) працівників освіти і галузі охорони здоров’я, маємо достатньо невисокий (до 45 %) рівень вакцинації людей групи ризику (старших за 60 років). Тому запрошуємо усіх на вакцинацію, зокрема й внутрішньо переміщених осіб. Вже почали робити і друге бустерне щеплення. Маємо для цього відповідні ресурси. В області відкрито 200 пунктів щеплення, укомплектовано 60 мобільних бригад в амбулаторіях, працюють 23 центри масової вакцинації населення. Щотижня проводяться понад 6 тис. щеплень проти коронавірусу».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: