Посол Ізраїлю підтвердив, що ніхто не цікавився наявністю ізраїльського громадянства Корбана

З’явилась нова інформація щодо скандалу навколо громадянства голови Штабу тероборони Дніпра Геннадія Корбана, український паспорт якого визнали недійсним. Пізніше проросійські канали опублікували фото нібито ізраїльського паспорта Корбана. Той назвав цю публікацію «російською підробкою» та заявив про відсутність офіційних підстав для позбавлення його громадянства України. Про це повідомляє портал Gorsovet.

Виявилось, що українська сторона, дійсно, навряд чи має в своєму розпорядженні офіційні докази наявності у Геннадія Корбана ізраїльського паспорту, адже офіційних запитів з цього приводу Ізраїль не отримував.

Про це розповів посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський в інтерв’ю Наталці Влащенко. За його словами, інформацію про громадянство ізраїльська сторона, як правило, не розголошує.

Ми вважаємо це особистою, приватною інформацією кожної людини. Є право мати громадянство та право не розголошувати інформацію про наявність ізраїльського громадянства. Тому на такі питання ми не відповідаємо, — сказав Михайло Бродський.

Інформація про подвійне громадянство Корбана залишається офіційно не підтвердженою, а ґрунтується на російському «вкиданні». Таким чином досі невідомі підстави для позбавлення його українського паспорта таємничим указом президента.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: