Як у Дніпрі отримати оцінку земельної ділянки у Держгеокадастрі

Тепер завдяки тому, що корупційні схеми в Держгеокадастрі були подолані, отримати оцінку земельної ділянки стало набагато швидше і головне — безкоштовно. Для цього треба зайти на сайт Держгеокадастру: e.land.gov.ua/auth_select. Далі заповнити та відправити заявку, скориставшись ЕЦП. Потім за декілька хвилин готовий документ надійде на електронну пошту. У паперовому вигляді його так само можна замовити і отримати в найближчому ЦНАПі.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі суттєво спростилося отримання нормативної оцінки земельної ділянки — документа, необхідного, щоб орендувати її у міста. Це стало можливим завдяки небайдужості і наполегливим діям і численним зверненням міської влади та міського голови Дніпра Бориса Філатова до центральної влади, НАБУ, РНБО щодо зловживань в обласному Держгеокадастрі.

Як відомо, раніше багато заявників скаржилися на непрозорі та відверто корупційні схеми в обласній ланці відомства. Штучне затягування змушувало людей чекати на документи по декілька років. Це створило чергу у понад 7 тис. заявок. Шкоди зазнавав і бізнес, і містяни — адже бюджет Дніпра роками недоотримував гроші за користування землею комунальної власності. Торік у червні під час Конгресу місцевих та регіональних влад у Дніпрі очільник міста отримав від Президента Володимира Зеленського запевнення в розумінні проблеми.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: