Як дніпровська «братва» 90-х перетворилась на бізнесменів 2022-го

Нещодавно відбувся останній суд по справі чоловіка громадської активістки Наталії Ешонкулової, яка протистоїть дніпровському криміналітету. Про це та те, як дніпровський криміналітет перетворився на «бізнесменів» — у сюжеті телеканалу ДніпроTV.

За словами Наталії Ешонкулової, бандити купили всі суди і прокуратури, тому що б вона не робила — вони успішно їй протистоять і не дають домогтися справедливості. Всі документи в суді були підробні, і за ними замовлялись проплачені експертизи. Чоловіка Наталії таким чином позбавляють через суди нерухомості та майна. Крім того, в їх сторону постійно летять погрози з боку бандитів, зокрема і Віталія Мархасіна. Був навіть замах на життя Наталії, коли її дивом не вбили, але все одно вона отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Політтехнолог Сергій Гайдай розповідає, в чому корінь проблеми, що бандити в Дніпрі безкарні і навіть рвуться до влади, використовуючи всі можливі ресурси, навіть іноземних «журналістів».

Номенклатура, яка представляла владу в Радянському Союзі в 1991 році відчула, що тепер настав їх час. Але знань, як працює економіка в нових умовах не було. А тоді соціалізм помінявся на «дикий» капіталізм. Тому до влади і в економіку почали потужно приходити кримінальні елементи, — розповідає Сергій Гайдай.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: