Дніпровські «кол-центри» Наріка масово беруть на роботу тимчасово переміщених осіб

Кол-центри «Умки» та «Наріка» дотяглися до Ізраїлю. Щоб обманювати пенсіонерів, злочинці залучають до своєї діяльності переселенців

Злочинні «кол-центри», які займаються телефонним шахрайством, активно залучають до своїх лав тимчасово переміщених осіб. Про яскраві нововведення в роботі шахраїв та «розводіл» повідомив активіст, колишній депутат міськради Дмитро Хозін.

Як йдеться в повідомленні, яким поділився Хозін, організатори «кол-центрів» обіцяють переселенцям «житло у Дніпрі, зручний графік роботи в офісі на правому березі Дніпра», а ще можливість «працювати без досвіду» та «оплачуване стажування».

Колл-центри з «розводу» людей на гроші розширюються і багатьом здаються нормою, хорошим бізнесом/роботою. Сподіваюся це перестане бути нормою хоча б після нашої перемоги, — написав активіст про це ганебне явище.

Справді, у найважчій економічній ситуації багато українців, насамперед — переселенців, готові братися за будь-яку роботу, щоб вижити та прогодувати сім’ї. Цим вправно користуються організатори кол-центрів, які розширюють свій злочинний бізнес та залучають нові кадри. «Співробітників» вербують у т.ч. серед ТПО, що перебувають у безвихідній ситуації, під час справи підставляючи людей під цілу низку кримінальних статей (зокрема, “Шахрайство”, за якою за груповий злочин світить від 5 до 12 років ув’язнення).

Як відомо, кримінальний бізнес «кол-центрів», з яких дзвонячі «розводять на гроші» довірливих пенсіонерів, контролюють сумнозвісний у Дніпрі авторитет Петровський-«Нарік» та його спільник — злодій у законі «Умка» (Сергій Олійник). Через їхню злочинну активність Дніпро набув недоброї слави «столиці колл-центрів» у масштабах України і навіть СНД.

У минулому правоохоронці намагалися припинити діяльність цих структур, але так і не розгромили повністю «Дніпро-Петровську мафію», яка обросла міцними зв’язками у силових та політичних структурах. Зокрема, раніше Петровський-«Нарік» викупив фракцію «слуг народу» у міськраді Дніпра.

З початком війни авторитет Петровський-Нарік втік із країни. Проте його злочинний бізнес із «розводів» та «кидалова» громадян не тільки не припинився, навпаки – бурхливо зростає. Кол-центри Умки-Наріка розширили географію – жертвами шахраїв стають у т.ч. пенсіонери, які мешкають в Ізраїлі, Німеччині, Польщі, країнах Прибалтики.

В Україні колл-центри Умки-Наріка абсолютно цинічно і без тіні сумніву використовують нові «схеми» шахрайства. Наприклад, безсовісно грають на горі рідних українських військовослужбовців, які потрапили в полон, і пропонують їхнє «звільнення» за викуп, «збирають гроші» нібито на ”допомогу військовим частинам” тощо.

На бурхливу аморальну активність «кол-центрів» «Умки» та «Наріка» поскаржився навіть голова Миколаївської ОВ Віталій Кім, ім’я якого шахраї використали для чергового «збору грошей». Він жорстко рекомендував бандитам із Дніпра зосередити свої зусилля на Росії, інакше пообіцяв серйозні неприємності.

Втім, силовики не поспішають припиняти злочинну діяльність кол-центрів «Умки»-«Наріка». Експерти вважають, що шахраям допомагає серйозний «дах» на вершині владної вертикалі. Завдяки якій злочинці продовжують грабувати людей у ​​найскладніший воєнний час.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: