В Україні скасували податки на ввезення складників для дронів: Зеленський підписав закони

В Україні остаточно вирішили скасувати мито та податок на додану вартість (ПДВ) під час ввезення комплектуючих та матеріалів для складання безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Це підтримає виробництво дронів у країні.

Відповідні законопроєкти №№ 9275 та 9276 підписав 20 червня президент Володимир Зеленський, повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров. Норми набудуть чинності після опублікування документів. У другому читанні нардепи проголосували за ці документи ще 29 травня (284 та 289 голосів відповідно).

Що передбачають законопроєкти

1. Скасування на час воєнного стану ввізного мита та ПДВ на складники БПЛА для підприємств, які безпосередньо займаються виробництвом та ремонтом дронів. Йдеться про матеріали, вузли, агрегати, обладнання та комплектуючі.

2. Кожне підприємство, яке скористається пільгою, буде зобов’язане звітувати про використання імпортних матеріалів. Якщо буде встановлено, що товари використовувалися за призначенням, компанія втратить пільгу і буде зобов’язана здійснити всі бюджетні платежі за вже ввезені комплектуючі.

«В умовах військового вторгнення в Україну країни-агресора вкрай необхідне посилення здатності до захисту нашої країни, підвищення її обороноздатності, що насамперед включає оптимізацію процесів виробництва та постачання продукції військового та оборонного призначення, зокрема безпілотних систем. Законопроєкти розроблені з метою забезпечення держави у період дії воєнного стану достатньою кількістю безпілотних систем як ввезених, так і вироблених на митній території України», – прокоментував глава профільного комітету Данило Гетманцев.

За матеріалами OBOZREVATELю

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: