Питання все ще відкрите: занедбаний стадіон «Авангард» потребує реконструкції

У Придніпровську питання реконструкції легендарного стадіону «Авангард» залишається відкритим. Колись цей комплекс був втіленням слави та важливим місцем для громадського і спортивного життя Дніпра. Однак, сьогодні він занедбаний. Яке майбутнє чекає на стадіон?

Пусті трибуни, розбиті сидіння, доріжки та газони, покриті бур’яном. У такому стані зараз стадіон «Авангард». Грати у футбол тут не тільки важко, але і небезпечно.

Данило Бондаренко, футболіст медіакоманди «Svnheets»: «Неможливо грати, поле все в пагорбах, воно дуже травмонебезпечне. Багато разів падав, зчісував ногу. Було неприємно грати, все в пилюці. Було б добре, якби його відреставрували, тобто ним зайнялися, бо це класна перспектива для того, щоб молодь нинішня, яка любить грати у футбол, вона там займалася».

Нове поле необхідне не тільки для професійного спорту, а й для повсякденних тренувань.

Деніз Кьоз, футболіст медіакоманди «Svnheets»: «Коли ти туди приходиш, поле настільки погане, що неможливо просто грати. Десь травою заросло, десь просто земля, купа пилюки, просто неможливо дихати. Якби їм реально зайнятися, то можна зробити не лише футбольне поле для того, щоб у футбол грали».

Цей стадіон не просто так вважають легендарним. Але зараз він, на жаль, забутий.

Павло Шевченко, дитячий футбольний тренер: «У цього стадіона дуже велика історія. Тут грали і відомі зірки, і приїжджали, і відомі тренери, і навіть такі постаті, як Лобановський Валерій. Тому в нього багата історія, і для міста він дуже важливий».

Батько юного футболіста чекає на реконструкцію, каже: дуже незручно відвозити дитину за місто на тренування.

Михайло Петренко, батько юного футболіста: «В нас немає тут, на цьому житловому масиві, жодного стадіону, де діти можуть тренуватись. Йде реальний занепад придніпровського футболу. Хоча є багато відомих футболістів, які тут тренувалися. Зараз, щоб потрапити на тренування дитині, її потрібно вести за 15-20 км у місто. Це дуже незручно. У Придніпровську проживає багато людей і багато дітей, які хочуть тренуватися».

Питання щодо реконструкції стадіону є відкритим. Остаточне рішення — за дніпрянами.

За матеріалами ДніпроTV.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: