В Україні можуть зменшити розмір субсидії: що відомо про зміни

Субсидію в Україні може отримувати ціла низка категорій населення. Однак розмір цих виплат громадянам можуть зменшити.

Особливо зменшення субсидії зачепить пенсіонерів.

Це означає, що після збільшення доходів субсидіантів-пенсіонерів допомога на оплату житлово-комунальних послуг їм нараховуватиметься у меншому розмірі. Начальниця ГУ ПФУ у Вінницькій області Олена Корчака у програмі «На часі» зазначила, що допомога розраховується індивідуально для кожного споживача, а її розмір залежить від витрат, які використовує домогосподарство, та доходів, які отримують члени домогосподарства.

Підвищення виплат у березні отримали майже 93% пенсіонерів. Після індексації пенсій, проведеної з початку 2023 року, середній розмір пенсійних виплат наразі становить 4 431 грн.

Раніше повідомлялося, що на тлі підвищення тарифів на електроенергію в Україні максимально спрощують процес оформлення субсидій. У межах нової експериментальної процедури від заявника буде потрібен мінімум документів, а оформлення відбуватиметься в один клік.

Про це розповіла міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович у ефірі національного телемарафону. Вона зазначила, що підвищення цін на електроенергію призведе до перерахунку субсидій для тих, хто вже отримує держдопомогу.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: