В Україні підприємці зможуть отримати бронь від армії: скільки треба заплатити

У Верховній Раді народні депутати розглядають варіант бронювання від армії для ФОП. На думку законодавців, щомісячний платіж за бронь має становити не менш ніж 40 000 гривень. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Фокус.

У Верховній Раді України обговорюють ініціативу, що розширює можливості бронювання військовозобов’язаних працівників. Крім 1,5% військового збору та всіх податків, влада хоче додати бізнесу фіксовану та щомісячну ставку за бронь. Схожі правила розробляють і для фізичних осіб-підприємців (ФОП).

Розглядається варіант, щоб зробити ставку за бронь від 6 до 50 тисяч гривень. Але можливо, цей варіант не пройде, і для ФОПів застосують інший підхід.

“Деякі мої колеги кажуть, що якщо ставку зробити меншою за 40 000 гривень за бронь, то не потрібно було й починати. Нібито мале наповнення бюджету. Представники великих підприємств із сотнями працівників кажуть так: поставте планку 6 тисяч гривень, ми не витягнемо”, – зауважив голова комітету Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, коли запрацює е-кабінет військовозобов’язаного та чи будуть там повістки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: