Мобілізація в Україні: коли запрацює е-кабінет військовозобов’язаного та чи будуть там повістки

16 січня Верховна рада України прийняла законопроєкт № 10062 щодо цифровізації армії. Таким чином запускається повноцінний електронний військовий облік. Заступниця міністра оборони України Катерину Чорногоренко в ефірі телемарафону повідомила, коли запрацює електронний кабінет військовозобов’язаного. Про це повідомляє 49000 із посиланням на РБК-Україна.

“Перший етап – запровадження функціонала електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного. Тобто це буде можливість актуалізувати свої дані. Буде надано період, щоб військовозобов’язаний ці дані актуалізував, надав останні достовірні дані. І далі вже ТЦК будуть використовувати ці дані у своїй щоденній роботі”, – розповіла заступниця міністра.

Чорногоренко не відповіла прямо на питання, чи будуть в е-кабінеті військовозобов’язаного повістки, але сказала: “Повістки – це питання, яке буде розглядатися в рамках так званого “мобілізаційного” закону”.

Заступниця міністра також зазначила, що верифікацію в реєстрі “Оберіг” вже проведено.

“Ми верифікували дані й трансформували паперові дані в цифрові. Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була наявна в реєстрі. І зараз покращуємо роботу ТЦК, щоб не було додаткових зайвих відправлених повісток, щоб не було нецільового повідомлення військовозобов’язаних прибути в ТЦК”, – додала Чорногоренко.

За словами заступниці міністра оборони, електронний кабінет військовозобов’язаного планують запустити на початку другого кварталу цього року.

“Як тільки закон набуде чинності по факту ми можемо приступити до цієї роботи. І в другий квартал можемо надати такий функціонал”, – зазначила Чорногоренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: