В МОЗ закликало керівників обласних ЦКПХ розробити плани для проходження осінньо-зимового періоду

Керівництво Міністерства охорони здоровʼя провело селекторну нараду з керівниками обласних центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ), під час якої обговорили питання підготовки до нового епідсезону, готовність до опалювального сезону та пілотний проєкт з імунізації.

«Питання ефективного реагування на можливе зростання кількості випадків коронавірусу, забезпеченості тест-системами – вирішуємо зараз. Восени та взимку ситуації, коли не вистачає тестів, медичних виробів, бути не може», – наголосив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його дорученнями керівники ЦКПХ вже зараз мають прорахувати максимальну потребу у тест-системах та надати її на національний рівень для повноцінної роботи системи епіднагляду.

Окремо на нараді була обговорена підготовка до опалювального сезону. Зокрема, обласні центри контролю та профілактики хвороб мають переглянути свою матеріально-технічну базу та визначити, як можна покращити енергоефективність.

Ще одним питанням, яке порушили в ході наради, став запуск пілотного проєкту з імунопрофілактики на рівні однієї області. Зокрема, у Львівській області планується створити «замкнутий цикл» для забезпечення та розвезення засобів з імунопрофілактики (вакцин). У першу чергу такий проєкт буде спрямований на те, щоб ефективно використовувати вакцини та не допускати їх нестачі на рівні окремих закладів охорони здоров’я.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: