У лікарнях Дніпра переселенці отримали гуманітарні набори

У дитячій лікарні сьогодні роздають подарунки. Волонтери благодійного фонду “Пісні народжені в АТО” вже котрий місяць поспіль прождовжують свою доброчинну справу. Про це розповідають в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

“Звичайно, це допомога, тим більше у мене ще дитинка є, 11 років, дівчинка. Так шо гуманітарна допомога, спасибі велике та гуманітарній організації, яка нам допомагає. Коляску нам дали, ліжечко дали так що, у нас все є”, – Олена, переселенка з Харківської області.

Переселенка з Краматорська Катерина потрапила до лікарні з 11-місячним синочком Мироном. Отримати гуманітарку пряму у медзакладі не очікувала.

“Взагалі не чекала, ми додому збираємось. Ми так чекали, коли додому йтимемо і я чекала виписку, а тут так це, звичайно, дуже приємно і дякую велике”, – пані Катерина, переселенка з Краматорська.

Пакунки підтримки формували таким чином, щоб вистачило на довго. Там найнеобхідінше: крупи, макарони, цукор, консерви, соняшникова олія, чай та печиво. А малюкам – дитяче харчування, олівці, альбоми для малювання та іграшки.

“Ми ще до війни уже був принцип такий, що єдиний простір медичний , а тим паче що з початком війни ми зовсім не звертали на те увагу звідки пацієнти. У нас щодня звертається майже кожен четвертий пацієнт, який звертається сьогодні в лікарню, як в стаціонарне так і поліклінічне відділення – це саме люди, які переселилися з інших місць  нашої країни”, – Олена, лікарка.

Благодійники зазадлегідь поспілкувалися з медиками, дізналися про потреби пацієнтів-переселенців. До однієї з лікарень привезли 30 наборів, ще сорок – до іншої.

Частіш за все, коли люди змінюють от так от своє місце проживання, вони приїжджають от там от буквально з однією сумкою і в них не має роботи, звісно. В них не має коштів для того,  щоби якесь житло собі знайти. Тобто частіш за все запас грошей, який вони мають на проживання, і ми розуміємо на скільки складно, і тому намагаємося хочь якось підбримати таких людей”, – Наталя Шуліка, представниця багодійного фонду “Пісні народжені в АТО”.

Решту гумнаборів доброчинці роздаватимуть по районах області. Загалом 150 таких наборів пеередадуть в руки нужденним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: