В Міністерстві освіти та науки дали рекомендації щодо початку навчального року

Міністерство освіти та науки в листі, адресованому керівникам навчальних закладів дало рекомендації щодо початку навчального року 2022/23 в Україні для вищих навчальних закладів. Всі рекомендації, висвітлені в цьому листі будуть стосуватися закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Для студентів старших курсів рекомендовано розпочати навчання орієнтовно з 15 серпня 2022 року, з урахуванням планових заходів вступної кампанії, використання для навчання суботніх днів у теплу частину року, внести відповідні зміни до графіку освітнього процесу та відпусток працівників.

Також Міністерство освіти і науки радить закладам освіти внести певні корективи до графіка освітнього процесу та відпусток працівників. ВНЗ рекомендують врахувати особливості навчання в осінньо-зимовий період та так скоригувати навчальну структуру, щоб до кінця листопада 2022 року завершити зимову заліково-екзаменаційну сесію. Також другий семестр рекомендовано розпочати не раніше 15 лютого 2023 року.

Поступили рекомендації і для студентів перших курсів закладів фахової передвищої освіти на основі дев’яти класів навчання. Тут також навчальний рік пропонують розпочати 15 серпня 2022 року. А ось для студентів перших курсів закладів освіти на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів) — від 15 вересня і не пізніше 1 жовтня. Для першокурсників магістратури на основі вищої освіти навчання повинне розпочатися від 1 жовтня 2022 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: