Металурги розробили розбірне укриття для військових

Війна, що триває зараз в Україні переросла швидше в війну артилерії, що вимагає надійно облаштованих укриттів для збереження життя наших бійців. На одному з металургійних підприємств групи «Метінвест» розробили модульне спецукриття, яке можна привезти на передову в розібраному вигляді, а там вже зібрати і встановити на місце. Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій».

Підприємство Групи «Метінвест» у Запоріжжі виготовило для українських військових два модульних укриття для бліндажів. Металеве спецукриття розміром 2х6 м призначене для зміцнення окопу, а значить — додаткового захисту та збереження життів воїнів. Щоб виготовити укриття, фахівці «Метінвесту» переналаштували обладнання, закупили спецсталь, валки та попрацювали над старими кресленнями.

Наразі ми виготовили модульне укриття. Унікальність цього замовлення полягає в тому, що для нього ми використовували вальцьований лист «хвиля». Зробили оснастку з урахування конфігурації даного листа «хвиля» і валки. З таким матеріалом ми працювали вперше. До роботи над укриттям було залучено зо 10 фахівців, які працювали над однією конструкцією приблизно 10 днів, — розповіла головний спеціаліст зі зварювання та збірки металоконструкцій підприємства у Запоріжжі Анна Удот.

Як додала Удот, металоконструкція виготовлена так, що її можна доставити на місце розміщення укриття в розібраному вигляді, без використання вантажних кранів.

Усередині укриття є зони для відпочинку військових, а також для облаштування мінімального побуту. Тут є і місця для буржуйок і виходи для труб. У підлозі продумані стоки для води, є запасний вихід із драбиною. Першу партію модульних укриттів від «Метінвесту» українські захисники протестують уже незабаром.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: