У столиці помічники нотаріуса посвідчували документи від його імені. Сам нотаріус у цей час перебував за кордоном

У Києві правоохоронці викрили нотаріуса та трьох його помічників, які з його дозволу за допомогою цифрового підпису нотаріуса заходили до нотаріальних реєстрів Міністерства юстиції України та замість нього посвідчували документи. Сам нотаріус у цей час перебував за кордоном. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Київську міську прокуратуру.

Як було встановлено, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу з вересня 2022 року по січень 2024 року систематично виїжджав з України в напрямку Польщі та перебував за кордоном по декілька місяців.

В той же час нотаріус не бажав зупиняти свою діяльність, тож надав помічникам вказівки проводити нотаріальні дії від його імені з використанням його бланків, печатки, цифрового підпису без нього.

Загалом за період відсутності нотаріуса в Україні від його імені видано понад 2000 довіреностей, посвідчено чисельну кількість договорів, заповітів тощо.

Трьом помічникам нотаріуса повідомлено про підозру за фактом несанкціонованого втручанням в роботу державних реєстрів, вчинених повторно та підробленні офіційних документів, які посвідчуються нотаріусом (ч. 5 ст. 361, ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 361, ч. 3 ст. 358 КК України. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів. Місцезнаходження приватного нотаріуса встановлюється.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що рекетири у Дніпрі вимагали у чоловіка 14 тисяч доларів і автомобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: