У Дніпрі триває масштабна реконструкція медичних закладів

Сьогодні, 26 квітня, чергова по місту Тетяна Прибиток, начальниця відділу спеціалізованої медичної допомоги ДОЗН ДМР, перевірила виконання доручень міського голови Бориса Філатова щодо забезпеченості лікувальних закладів та покращення якості медичних послуг. В рамках чергування по місту відвідала ще одну амбулаторію, де триває поточний ремонт. Про це повідомили на телеканалі ДніпроТВ.

В приміщенні будівлі розміщено 2 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, які обслуговують 18 061 пацієнтів.

Протягом останніх 3-х років стан будинку загальною площею понад 3000 кв.м. (1963 р. будівництва) постійно покращується.

В 2021 році було проведено капітальний ремонт І поверху та частини кабінетів ІІ поверху. На І поверсі було повністю замінено водовідведення, мережу теплопостачання, проведено ремонт усіх приміщень, санвузлів. З дотриманням сучасних вимог по доступності було улаштовано вхід до амбулаторії та санвузол для маломобільних категорій відвідувачів.

На 2022 р. закладом було заплановано поточний ремонт коридору ІІІ поверху.
Коштом міського бюджету було проведено ремонт не тільки коридору, а повністю всіх приміщень загальною площею понад 200 кв.м., замінено вікна, улаштовано стяжку та покриття підлоги та стін. Завдяки чому співробітники закладу мають можливість працювати у світлих і гарних приміщеннях.

В 2023 р. напрямок на покращення якості надання медичних послуг утримується. В березні розпочато ремонт коридору та холу ІІ поверху. З дотриманням вимог по доступності будуть розширено дверні отвори та замінено 30 дверей до кабінетів, до ладу будуть приведені 223 м.кв. підлоги та 223 м.кв. стелі, та понад 300 м.кв. стін.

“Це лише мала частина тих, оновлень що триває у закладах. Загалом медичний простір міста оновлюються для комфорту як пацієнтів, так і лікарів”, – зазначила Тетяна Прибиток.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: