У Дніпрі перевірили умови проживання співробітників «Дніпровського електротранспорту» у гуртожитку підприємства

Директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Ігор Маковцев в рамках чергування по місту відвідав гуртожиток №2 КП «Дніпровський електротранспорт», який знаходиться по вул. Холодильна, 8. Тут у 62 кімнатах мешкає 120 людей – співробітники підприємства з родинами.

За дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова усі департаменти міськради, які мають гуртожитки для співробітників, турбується про те, щоб у них було все необхідне для комфортного та затишного проживання. В першого чергу, це звичайно теплопостачання та стабільне водозабезпечення. Так, у відвіданому гуртожитку раніше була своя газова котельня. У 2020 році будівлю підключили до централізованої мережі теплопостачання, замінили труби водопостачання та каналізації. Також тут встановили 2 великі бойлери на 1 кубу кожен, що дозволяє забезпечити мешканців гуртожитка гарячою водою в будь-який сезон.

«Задля економії електроенергії бойлери включають погодинно, в основному після 10-ї години вечора. Цього достатньо, щоб весь наступний день гаряча вода була і в душових, і на кухні», – розповів Ігор Маковцев.

За матеріалами сайту «Наше місто».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: