У Дніпрі влаштували свято до Міжнародного дня людей похилого віку

Золота осінь – золотий вік. Таку назву отримав концерт, який організували у Дніпровському міському територіальному центрі. Свято приурочене до Дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня у всьому світі. Про це повідомляють на телеканалі ДніпроTV.

Свято до Міжнародного дня людей похилого віку зібрало кілька десятків підопічних Дніпровського міського терцентру.
Ті з них, хто раніше просто відвідував гуртки, наразі волонтерять. Пані Інна ще до початку повномасштабного вторгнення плела маскувальні сітки, зараз виготовляє кікімори та килими для окопів.

Інна Ковтун, дніпрянка: «Мені дуже сподобалось. Я брала участь у конкурсах. Сподобались загадки, руханка та цікавий конкурс, де треба було вдягатися із зав’язаними очима. Дозволило згадати дитинство».

Окрім конкурсів, учасники мали змогу показати власні таланти. Співи, вірші, гуморески та танці.
У терцентрі надають допомогу людям похилого віку, особам з інвалідністю, маломобільним групам населення. Для них організовують не тільки свята, а й різноманітні гуртки.

Вікторія Ажаєва, начальниця відділу міського територіального центру Шевченківського району: «Також у нас є відділення адресної допомоги. Зараз це актуальніше, тому що в цьому відділенні у нас є внутрішньо переміщені особи, яким ми допомагаємо. Їх кількість суттєво збільшилась — понад 500 чоловік. Їм ми надаємо в першу чергу набори від ООН, а також від інших благодійних організацій».

А ще гостей свята пригостили стравами української кухні та кавою, звареною на відкритому вогнищі. Організатори кажуть, у скрутні часи саме такі маленькі радощі допомагають не втрачати бойовий дух та підтримувати один одного.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: