У Дніпрі на ж/м Придніпровський модернізують стадіон «Авангард»

В Дніпрі до початку війни спортивна інфраструктури динамічно розвивалась. Втім наразі всі масштабні роботи довелось призупинити через сумно відому постанову уряду №590. Вона не дозволяє проводити капітальні реконструкції, в т.ч. – спортивних об’єктів. Це стосується також і стадіону “Авангард”, що на ж/м Придніпровський. Втім конструктивне рішення є.

Завдяки залученню інвестицій містяни отримають новий потужний спортивний центр, в першу чергу – для дітей та молоді. Стадіон Авангард на житловому масиві Придніпровськ після реконструкції зможе стати чудовим місцем для занять спортом та розвитку спортивних талантів. Зараз це місце – в занедбаному стані. Міська влада планує відродити стадіон та шукає оптимальні шляхи для цього.

Як повідомив начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов, зараз триває активний пошук інвесторів для реконструкції стадіону.

«На мою думку, знайти інвесторів зараз реально. Ми шукаємо спонсорів для реконструкції стадіону Авангард. Постанова уряду №590 не дозволяє проводити капітальні реконструкції спортивних об’єктів. Багато з них призупинені. Є безліч прикладів вдалої реалізації інфраструктурних спортивних проектів із залученням приватного капіталу в українських містах. У Європі фінансування подібних проектів розподіляється приблизно 50/50 відсотків державного і приватного капіталу», – розповів він.

Також Олександр Осипов зазначив, що в Дніпрі є дуже сильні спортсмени різного профілю, тому розвиток професійного спорту – дуже важливий акцент для нашого міста та всієї України.

Великі перемоги на великих полях

Зараз Дніпру не вистачає великих футбольних полів зі штучним або натуральним покриттям, де можна проводити чемпіонати області, всеукраїнські змагання та тренування для наших спортсменів.

«Якщо маленькі стадіони в нас є, то великих стадіонів в нас небагато. Якщо порахувати, то їх 4 або 5. Для такого великого міста, як Дніпро – це дуже мало», – зазначає Антон Кодрін, дитячий тренер “Академії футболу Ротаня та Зозулі”.

Наразі системно проводити тренування на стадіоні «Авангард» немає можливості, бо територія в достатньо складному стані.

«Маємо шукати інвесторів для реконструкції стадіону Авангард. Не варто витрачати час. Дніпру не вистачає великих стадіонів. На базі оновленого стадіону можна створити спортивну академію», – розповів Павло Шевченко, дитячий тренер “Академії футболу Ротаня та Зозулі”.

За матеріалами Наше Місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: