У Чернівцях тендер на ремонт вулиці бруківкою за 48 млн грн викликав обурення жителів та зауваження Держаудитслужби

Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради оприлюднив кошторис капітального ремонту вулиці Марії Заньковецької, який загалом обійдеться у 47,87 млн грн. Це було зробилено у відповідь на запит “Центру протидії корупції”. Найбільша сума – 6,21 млн грн – буде витрачена на кам’яну бруківку. Це обурило жителів міста, які створили петицію з вимогою відмінити тендер. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Наші Гроші.

Замовником робіт виступає ТОВ “Техно-Буд-Центр”, яке отримало підряд без конкуренції.

Згідно з кошторисом, 6,21 млн грн буде витрачено на натуральний камінь Platinum Grey родовища Кам’яна піч товщиною 8 см з комбінованою обробкою поверхні нержавіючим дробом та очищеною водою під високим тиском по 4 135 грн/кв. м.

Місцеві жителі та активісти звертають увагу, що інші компанії пропонують подібну бруківку значно дешевше. Наприклад, каменеобробна компанія «Граніт» пропонує колоту бруківку родовища Кам’яна піч товщиною 10 см по 537 грн/кв. м, що в сім разів дешевше.

Держаудитслужба перевірила тендер і виявила порушення. За її думкою, замовник не надав можливості учаснику виправити недоліки в документах, необхідних для підтвердження його кваліфікації. Крім того, укладений договір на підрядні роботи не включав плану фінансування робіт, як того вимагає постанова Кабміну №668.

Однак замовник вирішив не виправляти помилки і звернувся до суду, щоб оскаржити результати моніторингу ДАСУ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві Центр нефрології замовив ремонт приміщень за 38 мільйонів по завищених цінах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: