Міністр інфраструктури Кубраков блокує внесення турецьких компаній, які працюють в рф, в реєстр спонсорів війни

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков зустрічається з представниками уряду Туреччини, де відверто обговорює не внесення турецьких компаній, які також працюють в росії, в реєстр спонсорів війни. На цих зустрічах присутні також росіяни. Про це повідомляє 49000 із посиланням на ютюб-канал відомого правозахисника Олексія Шевчука.

Як повідомив Олексій Шевчук, міністр Кубраков наразі знаходиться у Туреччині, де зустрічається з представниками уряду Туреччини. Примітно, що на цих зустрічах також присутні росіяни. На цих зустрічах Кубраков відверто обговорює питання не блокування турецьких компаній в Україні, які також працюють в рф і є спонсорами війни.

“Кубраков, маючи свої повноваження в уряді тисне на Міністерство зовнішніх справ України через посольство Туреччини. Мовляв, не можна блокувати роботу турецьких компаній в Україні, навіть якщо вони працюють в російській федерації і фінансують агресію. Нібито це може погіршити стосунки між Україною та Туреччиною”, – повідомив на ютюб-каналі Олексій Шевчук.

Вже цієї п’ятниці, 1 березня, планується чергова зустріч представників міністерства інфраструктури з урядом Туреччини, де будуть обговорювати питання не блокування турецького бізнесу, який працює і в росії, і в Україні одночасно.

“Чому такі подвійні стандарти?.. “Нестле” можна вносити в реєстр спонсорів війни. “Баккарди” – можна. Чому не можна турецькі компанії?.. Пане Кубраков, Ви раптом не агент російської федерації?!”, – справедливо запитує правозахисник Шевчук у своєму відео.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, що турецька компанія “Лімак” втекла з України і кинула добудову метро в Дніпрі, але продовжує заробляти мільярди в росії. Депутати Дніпра вже звернулися до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) щодо внесення турецьуої будівельної компанії Limak до списку міжнародних спонсорів війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: