У Берліні обшукали резиденцію “Наріка”: вилучили близько півмільйона доларів та колекцію елітних хронографів

Олександр Петровський

16 вересня 2022 року німецькі правоохоронці здійснили обшук в берлінській резиденції 50-річного президента Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Олександра Петровського, який раніше через суд домагався заборонити називати його кримінальним авторитетом на прізвисько “Нарік”. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За словами інсайдера, “шмон” проводився в рамках розслідування кримінальної справи за обвинуваченнями на адресу Петровського у відмиванні коштів.

За результатами здійснених оперативно-розшукових заходів було виявлено та вилучено понад 450 тис. дол., а також колекцію елітних хронографів, серед яких опитані редакцією Dетектив-Info фахівці ювелірної галузі впізнали коштовні моделі лакшері-марок Parmigiani, Bovet, Zenith, Bregeut тощо.

Згідно робочої версії німецьких слідчих, “Нарік” вважається лідером найпотужнішого організованого злочинного угруповання Дніпра, що спеціалізується на скоєнні насильницьких та економічних злочинів. Зокрема, Петровському приписують контроль над розгалудженою мережею шахрайських call-центрів, дотичність до процесів незаконного видобутку бурштину, нафти і газу, використання корупційних схем задля привласнення державних ресурсів в Україні, а також візію емісара від так званих “злодіїв в законі” в процесі легалізації грошей, здобутих злочинним шляхом.

Відомо, що на момент здійснення обшуку правоохоронцям не вдалося перестріти Петровського особисто. Як вважається, напередодні візиту німецьких слідчих достойник виїхав до Словаччини, де звернувся із заявою про отримання посвідки на проживання. Також було встановлено, що на початку серпня 2015 року Олександр Петровський отримав паспорт громадянина Республіки Кіпр.

Нагадаємо, що навесні поточного року (невдовзі після початку широкомасштабного військового вторгнення армії РФ) з’ясувалося: “Нарік” “втік з України вже після того, як чоловіків нікуди не випускали”. Тривалий час вважалося, що разом із своєю правою рукою Емілем Арутюняном президент МБФ “Солідарність” буцімто обрав у якості нового місця облаштування своєї резиденції столицю Австрії.

Олександр Петровський та Еміль Арутюнян

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: