Корбан: У Дніпрі створено мобільні соціальні бригади для допомоги за гострих побутових проблем

У Дніпрі створено мобільні соціальні бригади для допомоги за гострих побутових проблем. Для пенсіонерів, хворих, людей з інвалідністю, самотніх матерів. Про це повідомив голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан.

— Наступне питання стосується роботи Штабу взаємодопомоги. Минулого тижня ми говорили про те, що Штаб збирає заявки про проблеми від людей – цитую: «У разі виникнення проблеми з комунальними структурами чи нагальною потребою тощо, прохання зв’язатися з нами», кінець цитати.

З якими проблемами зараз йдуть люди, можливо, крім прямих наслідків блекауту, і як Штаб їм допомагає?

— Як Ви кажете, окрім прямих проблем – світло, вода, тепло, — окрім цих проблем почали звертатися люди, які мають гостру потребу. Наприклад: звертаються пенсіонери, звертаються хворі люди, які не можуть себе забезпечити чи подбати про себе.

Відповідно, залучено соціальну службу.
Я розмовляв із паном Подлубним, це заступник мера із соціальної політики. Вони сформували спеціальні бригади з працівників соціальної служби, до них підключилися тренери зі спортивних шкіл, вчителі, психологи. Які формують такі бригади і виїжджають у разі потреби – виїжджають до людей, які мають гостру потребу, або привозять їм необхідні речі, ліки, воду, їжу у разі потреби, якщо така потреба настає.

Тому люди поводяться з різними проблемами, я всього зараз не перерахую, але повірте різні, передусім реагуємо на критичні випадки. Матері-одиначки, пенсіонери, люди з інвалідністю.

Тому зараз сформовані всередині соціальних служб такі мобільні соціальні бригади, які цих людей взяли в реєстр окремий, вони їх відвідують і з ними спілкуються для того, щоб зрозуміти, які у них проблеми і для того, щоб ці люди насамперед були забезпечені в першу чергу.

Тож люди поводяться з різними проблемами, і міські служби справляються, реагують, і для цього створили соціальні бригади, які об’їжджають, і багато іншого для того, щоб забезпечити людей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: