Судноплавні ділянки Дніпра та Південного бугу внесуть на транспортні мапи TEN-T

На індикативних мапах Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) з’являться українські судноплавні ділянки річок Дніпро та Південний Буг. Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій».

У Міністерстві інфраструктури нагадали, що в місті Ліон 29 червня 2022 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом про поширення індикативних мап Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) в Україні, зокрема щодо включення до TEN-T частини судноплавних внутрішніх водних шляхів.

«Відтепер на індикативних мапах TEN-T з’являться українські судноплавні ділянки річки Дніпро (від Дніпровського лиману до гирла р. Прип’ять) та річки Південний Буг (від Дніпровського лиману до Вознесенська)», — йдеться в повідомленні.

Проєкти транспортної мережі мають пріоритет у справах фінансування та модернізації, відтак у майбутньому Україна зможе претендувати на допомогу ЄС в розбудові внутрішніх водних шляхів своєї частини TEN-T. Інтеграція до європейської транспортної мережі TEN-T може принести Україні майже 4,5 млрд доларів інвестицій до 2030 року, насамперед це інвестиції у портову галузь, авіаційний транспорт, розробки в IT секторі, як наприклад ДІЯ Citу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: