Суддю Полтавського апеляційного суду звільнили за змову з адвокатом

НАБУ взялось за декларацию судьи Цыганкова. Новости Днепра

Вища рада правосуддя звільнила суддю Полтавського апеляційного суду звільнено з посади за дисциплінарний проступок. Про це повідомляє 49000.

Дисциплінарна скарга ґрунтувалася на доказах, здобутих під час досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно юриста та двох його спільників – адвокатів, яких викрили на спробі підкупу судді Київського районного суду м. Полтави та судді Полтавського апеляційного суду. Так, були встановлені факти позапроцесуального спілкування судді Полтавського апеляційного суду з адвокатом, який не був учасником судового процесу, зокрема щодо справи про адміністративне правопорушення.

31 січня поточного року Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила стосовно судді рішення про сувору догану з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом трьох місяців, яке НАБУ і САП оскаржили. Однак вже у червні ВРП врахувала надані аргументи щодо непропорційності покарання та застосувала до судді більш суворе дисциплінарне стягнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: