Стали відомі імена учасників конкурсу «Життя очима дитини» – 2022, чиї роботи набрали найбільше голосів (список)

Діти України бачать справжню війну, тому вони зобразили на своїх малюнках наших захисників — військових, які відстоюють нашу країну. А ще – патріотичні серця, веселки, блакитне небо, свої мрії про мир та звичне життя. Їхні роботи сповнені віри у перемогу України. Незмінний організатор конкурсу Геннадій Гуфман привітав переможців, їхніх батьків, близьких та вболівальників із високими результатами та подякував усім учасникам за щирі емоції, сміливість поділиться своїми надіями та мріями. Він наголосив: головне, щоб цьогорічна тема конкурсу – «Діти Дніпропетровщини проти війни» – не повторилась більш ніколи. Про це повідомляється в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

Вже шостий рік поспіль команда Геннадія Гуфмана проводить конкурс «Життя очима дитини». Цього разу він мав відмінності від усіх попередніх. По-перше, всі роботи поєднані темою «Діти Дніпропетровщини проти війни». По-друге, суттєво змінилася українська географія конкурсу, адже в ньому взяли участь не лише діти з нашого регіону, а й з родин вимушених переселенців із Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької,  Херсонської областей. До того ж, конкурс фактично став міжнародним, адже малюнки для участі в ньому надходили від дітей, які змушені були полишити свої домівки та разом з родинами переїхали до Польщі, Іспанії, Португалії, Угорщини, Словаччини тощо.

Олександр Міщенко – один з трьох переможців у старшій віковій категорії. Днями хлопець повернувся до рідного міста з Іспанії, куди евакуювався у березні. «Я вирішив повернутися, тому що в Дніпрі все доволі спокійно, а в Іспанії мені не вистачало спілкування, друзів, рідних. На малюнку я зобразив дух захисників нашою Вітчизни, нашої нації», – поділився Сашко.

Один з переможців з-поміж наймолодших учасників конкурсу – Єгор Луговий. Мама хлопчика Ганна розповіла, що родина вже вдруге змушена полишати домівку: вперше 2014-го, коли разом із чоловіком вони виїхали з Луганська, а тепер, вже разом із Єгором, – з Харкова. Ганна трохи допомагала синові створювати малюнок «Україна в моєму серці».

«Єгор дуже любить малювати прапор України. Коли він розмальовує, то, наприклад, ведмедики в нього жовто-блакитні виходять або  тризуб з’являється. Важливо, що фонд Геннадія Гуфмана допомагає дітям розкриватися та показувати свої таланти», – зазначила Ганна Лугова.

Переможці конкурсу визначалися у 4-х вікових категоріях. Найбільше голосів отримали:

У віковій категорії 3 – 5 років:

 • Лантух Захар з Іллінки Кам’янського району Дніпропетровщини,
 • Луговий Єгор з Харкова,
 • Наривський Ярослав з Синельникового;

у категорії 6 – 8 років:

 • Чернявська Софія з міста Кривий Ріг,
 • Тарасенко Давид з селища Петриківка на Дніпропетровщині,
 • Івко Артем, місто Кривий Ріг;

у категорії 9 – 12 років:

 • Вертиленко Микола з Апостолового,
 • Лантух Назар з с. Іллінка Кам’янського р-ну Дніпропетровської області,
 • Денисяк Вікторія, місто Павлоград;

у категорії 13 – 15 років:

 • Зайвий Олександр з Іванівки Дніпровського р-ну нашої області,
 • Міщенко Олександр з Дніпра
 • Кожанов Роман з міста Покров.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: