Виробник емальованого посуду з Дніпропетровщини налагодив експорт в Європу

Промислове підприємство «Новомосковський посуд», що входить до компанії «Інтерпайп» збільшив експорт продукції до країн ЄС. Про це повідомляє «Промисловий портал».

Підприємство «Новомосковський посуд» у червні відновило обсяги виробництва та продажів емальованого сталевого посуду до 70% від довоєнного рівня. З початку російського вторгнення виробництво було повністю паралізовано.

Перший місяць виробництво вимушено простоювало, були втрачені контракти з традиційними клієнтами у Середній Азії та СНГ, продажі в Україні впали майже до нуля, — зазначають в компанії.

У квітні «Новомосковський посуд» почав працювати однією зміною, але в цей період ціни на сировину різко зросли: метал подорожчав на 29%, фрит — на 44%, електроенергія — на 40%. Також транспортне плече доставки продукції збільшилось майже втричі, до 30 днів, а разом з тим і її вартість.

До того ж через руйнування та окупацію Маріуполя втрачено постачальника холоднокатаного металу для виробництва емальованого посуду, — говорять в компанії «Інтерпайп», уточнюючи, що наразі є запас сировини на кілька місяців.

Підприємство шукає нових постачальників металопрокату, головним чином, у Євросоюзі.

Аби зупинити падіння продажів ми посилили команду з продажів у Європу. Західноєвропейські споживачі відмовляються від російського посуду і переходять на українську продукцію. Також ми розширили клієнтську базу у дружніх нам країнах Прибалтики та Східної Європи, розробили маршрути для доставки посуду у Грузію, Вірменію та Азербайджан, — каже Микола Коба, директор Новомосковського посуду.

У травні «Новомосковський посуд» відновили роботу із найбільшими українськими клієнтами — мережами АТБ та Епіцентр, спростили систему знижок для інших гуртових клієнтів, склади яких у Харкові, Києві було знищено бомбами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: