Головне управління розвідки попереджає про ворожі Telegram-канали

В умовах, коли Україна успішно протистоїть російському нападу, вкрай актуальним є питання інформаційної безпеки. Адже, не маючи можливості перемогти на полі бою, ворог намагається посіяти «зраду» та розхитати українське суспільство. Зокрема, на це працює низка нібито «незалежних» Телеграм-каналів, роботу яких насправді координує кремль через свої спецслужби. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Причетність таких каналів до російських спецслужб рф раніше встановила і Служба безпеки України в рамках відповідних кримінальних проваджень. Так, йдеться про ТГ-канали Легетимный, Сплетница, Картель, Резидент, Наблюдатель, MediaPost, Женщина с косой та інші телеграм-канали, список яких додається та постійно оновлюється. В ГУР закликали не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує і координує росія. Також в Міноборони зпеликали в жодному разі не довіряти їм, оскільки такі майданчики поширюють фейки та маніпуляції і є частиною інформаційної війни проти України.

Також відзначається, що низка цих каналів для власної «розкрутки» замовляє рекламу в українських пабліках. Власники і редактори усіх українських видань мають розуміти, що інформаційна, фінансова та будь-яка інша підтримка таких ресурсів може розглядатись як пособництво ворогу та буде переслідуватися відповідно до законодавства.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: