Сотні людей стали жертвами фінансової піраміди “S-Group”

В Україні шахраї, які видавали себе за міжнародний інвестиційний фонд S-Group, ошукали громадян на мільйони гривень за допомогою криптовалютної афери, повідомляє 49000.

Правоохоронці пояснили, що під  міжнародного інвестиційного фонду “S-Group” шахраї пропонували потерпілим пасивний дохід шляхом інвестицій в криптовалюту. Для користування своїми послугами створили власний фінансовий криптогаманець, на якій потерпілі переказувати кошти.

За даними слідства, до організації фінансової “піраміди” причетні громадяни України, проте географія діяльності шахраїв розповсюджувалась також на території російської федерації, тимчасово окупованого Криму, а також країн Євросоюзу.

Шахраї ввели в оману десятки тисяч осіб з цих країн, серед яких є в тому числі громадяни України.

Слідчим вдалось з’ясувати, що шахраї використовували фіктивні токени, відсутні в списку офіційних міжнародних платформ постачальників криптографічних даних через неможливість проходження компанією “S-Group” аудит. Таким чином зловмисники намагались приховати подальший рух активів.

Зазначається, що саме ці токени вони обіцяли вкладникам як прибуток від інвестування в проєкти, торги на міжнародному валютному ринку “Forex” або інші операції з фінансовими активами.

Крім того, аферисти гарантували своїм клієнтам значні “бонуси” у разі залучення до проєкту нових учасників.

Наразі розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності триває. Національна поліція України просить громадян, які стали жертвами цієї шахрайської схеми, повідомляти про це за номером мобільного телефону (095) 695 53 19 або 102

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: