Ситуація з водою та теплом у Дніпрі: інформація від міської ради станом на ранок 9 березня

Вночі у Дніпрі лунали вибухи. росія випустила по нашому місту шахідів та ракети.

Просимо громадян дочекатися офіційної інформації щодо вибухів.

Наразі у Дніпрі досі триває повітряна тривога. Вона почалася по всій Україні о 1:53.

Дотримуйтеся правил безпеки та знаходьтесь в укриттях. Ворог підступний та може завдати удару в будь-який момент.

Через загрозу ракетної атаки у Дніпрі приватні енергопостачальні компанії застосували вночі превентивні відключення електропостачання.

У зв’язку з цим зафіксовано зупинки районних і квартальних котелень КП «Теплоенерго» по вул. Батумська, Калинова, пр. Миру, пр. Слобожанський, по вул. Шолохова та Дементьєва.

Також було знеструмлено котельні і теплорозподільчі пункти КП «Теплоенерго» у Чечелівському районі по вул. Руденко, Янгеля, Макарова, Титова, Н. Алексєєнко, Робоча.

Без електроенергії були і деякі будинкові котельні в Центральній частині міста. Також знеструмлення об’єктів теплопостачання фіксувалися й у Центральному та Соборному районах.

Наразі подача електроенергії на котельнях та ТРП поступово відновлюється.

За минулу добу, 8 березня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 23 засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 15 пошкоджень на мережах водопостачання. Найсерйозніші з них:

— вул. Немировича-Данченко;

— вул. Шевченко.

З самого ранку аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» продовжить ліквідацію пошкодження на водопроводі по вулиці Тиха, 30. Через це припинено водопостачання декількох селищ — Кам’янка, Ракшівка та Волоське.

Водопостачання буде відновлено до кінця дня.

Станом на 6:00 завершені аварійні роботи на вулиці Мазуренка, 1. Комунальники працювали всю ніч. Наразі вже відновлено водопостачання в будинках на наступних вулицях:

— вул. Мазуренко;

— вул. Весела;

— вул. Михайлова;

— вул. Артюшенко.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 6 ранку проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні. Всі підвищувальні насосні станції працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.

Наразі у Дніпрі у звичному режимі працюють об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП.

Аварійні ситуації на мережах теплопостачання відсутні.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: