Ryanair планує створити 30 маршрутів і кілька баз в Україні після завершення війни

Головний виконавчий директор Ryanair Holdings Plc Майкл О’Лірі заявив, що лоукостер готовий швидко відновити роботу в Україні, як тільки стане безпечно літати.

Про це він сказав під час дискусії на конференції Bloomberg New Economy Gateway Europe.

Авіакомпанія найняла близько 60 українських пілотів і близько 80 бортпровідників, які в основному працюють на базах Ryanair у Польщі, очікуючи на відкриття ринку, заявив О’Лірі.

За його словами, авіакомпанія планує створити 30 маршрутів і мати кілька баз в країні протягом 12 місяців після повернення.

«Ми могли б літати туди приблизно за два тижні. Ми активно шукаємо шляхи і шукаємо, де ми можемо повернутися в Україну», — додав він.

О’Лірі сказав, що відновлення України надасть величезну можливість європейському бізнесу брати у цьому участь і прискорити свій розвиток, а авіація відіграватиме ключову роль, оскільки «росіяни, ймовірно, підірвуть дороги і мости на шляху до виходу», тому переміщення людей за допомогою літаків буде ключовим фактором.

До вторгнення Росії в Україну і подальшого закриття повітряного простору країни, Ryanair була другою найбільшою авіакомпанією на ринку, і О’Лірі прогнозує, що вона може стати №1, як тільки життя повернеться до нормального стану.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: