“Цинічна пастка”: Блінкен прокоментував заклики до невідкладного припинення вогню в Україні

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що заклики до перемир’я в Україні можуть призвести до заморожування конфлікту, що зіграє на руку виключно російській федерації.

Про це він заявив під час панелі “Справедливий і стійкий мир для України” в межах “Саміту за демократію” у вівторок, 28 березня.

“Ми всі повинні бути дуже уважними й остерігатися того, що може здаватися благими намірами – наприклад закликів до припинення вогню, які потенційно можуть призвести до заморожування конфлікту”, – сказав Блінкен.

На думку державного секретаря США, таке “перемир’я” дозволить Росії “закріпити досягнуті успіхи й просто використати час для відпочинку і переозброєння, а потім повторного нападу” на Україну.

“Отже, те, що здається привабливим на перший погляд – хай хто прагне, аби “гармати мовчали” – може виявитися вкрай цинічною пасткою, якої ми повинні остерігатись”, – зазначив він.

“І, звичайно, я думаю, що можна з упевненістю сказати, що ніхто не хоче миру більше, ніж український народ, тому що саме він безпосередньо страждає від його відсутності і від цієї агресії. Але мир має бути справедливим і він має бути міцним. Інакше це, зрештою, ні до чого”, – додає Блінкен.

За матеріалами “Європейської правди“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: