Продовжує працювати в росії: виробник алкоголю Bacardi потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло бермудську компанію Bacardi Limited до переліку міжнародних спонсорів війни, оскільки вона продовжує активно працювати в Росії.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Агентство зазначає , що Bacardi Limited є найбільшою приватною міжнародною алкогольнлю компанією у світі, її продукція продається у понад 170 країнах.

Серед відомих брендів компанії є бренді Baron Otard, D’USSÉ; джин Bombay; текіла Cazadores; горілка Grey Goose, Eristoff; віскі Dewar’s, William Lawson’s, Aberfeldy, Aultmore, Royal Brackla, Craigellachie, Angel’s Envy й інші напої: Martini, St-Germain, Bénédictine.

Загалом Bacardi володіє понад 200 торговими марками, серед яких однойменний з фірмовою назвою компанії ром, який є найбільш продаваним ромовим брендом у світі.

Після початку великої війни Bacardi оголосила про зупинку експорту в РФі припинення вкладень у рекламу, але пізніше ця частина допису зникла з її офіційної заяви.

Зазначається, що компанія продовжила постачати свою продукцію в РФ на мільйони доларів і шукати нових співробітників, публікуючи оголошення про  вакансії.

Більше того, вихід низки міжнародних брендів з російського алкогольного ринку знизив конкуренцію і створив можливості для тих, хто залишився. Скориставшись ситуацією, російський підрозділ компанії «Бакарди Рус» імпортував товарів на 169 млн дол за рік війни в Україні.

Виручка «Бакарди Рус» 2022 року зросла на 8,5%, до 32,6 млрд рублів, а чистий прибуток – до 4,7 млрд: це на 206,5% більше, ніж 2021 року (1,5 млрд рублів), податку на прибуток до бюджету агресора сплачено на суму понад 12 млн дол. США.

Отже, Bacardi Limited продовжує сплачувати значні податки в російський бюджет, підтримувати економіку РФ та спонсорувати агресію проти України.

За матеріалами «УП«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: